+380671732911
+380509708077
info@grass.kiev.ua
ru uk
Facebook
YouTube
Instagram
logo_cclogo
  • Главная
  • Компания
    • О нас
    • Центр знаний
  • Продукция
    • Cпортивный газон для футбола
    • Cпортивный газон для тенниса
    • Cпортивный газон для мультиспорта
    • Газоны для ландшафта
      • Ландшафтный газон для сада
      • Ландшафтный газон для коммерческих площадей
      • Ландшафтный газон для игровой площадки
      • Ландшафтный газон для гольфа
      • Ландшафтный газон для сети/магазина DIY
  • Рекомендации
    • Выбор ФИФА
    • Футбольные покрытия рекомендованы ФИФА
  • Проекты
  • Контакты
ru uk
Футзал

Основи успішної гри в футзал

5 апреля, 2021Uncategorized, Центр знанийadmin

7 основ успішної гри в футзал

Ця стаття розрахована на новачків, для яких буде корисно дізнатися основні догми успішної гри в футзал. Тут не буде складних тактичних рішень, а будуть досить банальні речі, про які варто знати, щоб досягати успіху в ігрових зустрічах.

№1: Зональний захист

Основа будь-якої гри – грамотна гра в захисті. Ми б навіть сказали глибока і зональна гра в захисті. Можна сказати, це 30% успішної гри будь-якої футзальної команди. Багато хто вважає, що треба бути успішними в атаці, забиваючи супернику якомога більше, але в цьому полягає ключова помилка новачків. Потрібно показувати відмінний результат на два фронти, але в захисті особливо.

При цьому важливо грати максимально грамотно. Захиснику не варто бігати за м’ячем, коли можна по-розумному захищати свою зону, не даючи супернику просуватися. Зональний контроль дозволить загальмувати атакуючі дії опонента і при цьому зробити різке перехоплення м’яча з виходом команди в атаку. Також важливо розуміти, що під словом «зона» мається на увазі ділянку в 3-5 метра, де суперник повинен бути повністю обеззброєний і через яку в сторону воріт не проходять удари.

Особливу увагу слід приділити центральній зоні, через яку проходить 75% атак. У цю зону рекомендується поставити самого фізично сильного і досвідченого гравця. Позиція захисту під керівництвом воротаря, постійно підказує, куди і коли потрібно зміститися, сильна зброя, яку варто завжди використовувати.

№2: М’яч на паркет

Знову ж, поширена помилка новачків, особливо коли вони приходять з великого футболу. Футзал – це гра низом, оскільки так легше контролювати м’яч при постійно близькому контакті суперника. Передачі верхом – це доля воротаря (вкидання) або крайній випадок, коли іншим способом важко віддати передачу.

Під час гри не можна втрачати час, який витрачається на приборкання верхнього м’яча. Простіше віддати короткий пас точно в ноги, що збереже динаміку дій і зменшить ризик втрати м’яча. При цьому з нижньої позиції набагато зручніше наносити удари і відпасовувати партнерам по команді.

№3: Швидкий перехід в атаку

У футзалі вся команда бігає як в захисті, так і в атаку. При цьому важливо при перехопленні м’яча миттєво і командно вибігати в атаку. Саме швидкість і якісна координація гравців тут грає вирішальну роль. Ця ж історія ефективно працює і у зворотний бік, коли ви втрачаєте м’яч і злагоджено повертаєтеся до оборонних дій.

Ще кращий варіант – створення чисельної переваги при атаці. Тут вже потрібно награвати правильні виходи з захисту, швидкісні пересування гравців при збереженні тактичної задумки. Звичайно, при різких перехопленнях часто вирішують індивідуальні вміння того чи іншого гравця, але, повторимося, важливо все робити разом і максимально швидко.

№4: Різкі удари

Раптовість – ще один козир при атакуючих діях. Різкі удари без підготовки, через гравця, з незручного положення або в порушення будь-якої логіки часто приносять хороші результати. Звичайно ж, не можна зловживати цим, але іноді раптовість і різкість дуже виручають. До цього також важливо тренувати точність і силу удару. При цьому це важливо тренувати кожному гравцеві, включаючи воротаря, який може підключатися до атаки команди, не рахуючи гри п’ятого, а просто при несподіваних обставинах або перехоплення на виході.

№5: Фланги в захисті

Це доповнення до першого пункту. Звідки найчастіше проходять простріли у воротарський? Правильно, з флангів, які також потрібно блокувати. Тим більше це простіше зробити захиснику, оскільки там йому допомагає бічна лінія, до якої варто прагнути зрушити суперника, змусивши зробити помилку або обрізатися.

З флангу досвідчені гравці і забивають точними ударами, і один в один обіграють воротаря, тому якщо бічний захисник пропускає через себе атакуючого гравця – це явний “привіз”. Така сама ситуація з розіграшами кутових і аутів.

№6: Двоступінчата атака

Це коли спочатку повільно, а потім різко і швидко. Коли команда позиційно катає м’яч на стороні супротивника, а потім переходить до контратакующим дій. Так, тут потрібна правильна тактика, а краще, якщо вона не одна в арсеналі команди.

Адже яка користь просто катати м’яч в центральній зоні без просування вперед? Опонент замкнеться позиційно в захисті і контролюватиме ситуацію, тому важливо вміти його правильно розгойдати, розтягнути по флангах і зробити так, щоб він втратив свою зональну оборону. Тут вже потрібно вміти правильно пересуватися атакуючим гравцям, зберігаючи при цьому контроль м’яча. Якраз в таких атаках може стати в нагоді раптовість і точні удари, захоплюючі зненацька воротарів.

Головне завдання – приспати захист і різко вивести свого гравця під удар. Звичайно, тут без досвідченого тренера важко буде обійтися, але хоча б суть ви повинні розуміти.

№7: Перехоплення в центрі поля

Як ви розумієте, гра ведеться не тільки біля воріт, хоча там вона загострюється максимально і найбільше за часом зосереджена, але і в центрі поля. Цей пункт найчастіше стосується першої лінії оборони. Хтось заграється або помилиться з пасом – різке перехоплення і тут або командний вихід з захисту, або відразу удар в створ воріт. Тут треба вміти чекати і різко атакувати один в один, при цьому не ламаючи захисні редути своєї команди. Тут не завадить і індивідуальна майстерність, хоча вона при будь-яких розкладах потрібна кожному гравцю. Загалом, суть, думаємо, ви вловили.

Сподіваємося, що наші 7 основних правил успішної гри ви оцінили. Так, інформація на рівні новачків, але, судячи з листів, які до нас надходять, вона все ж таки цікава для нашого читача.
Залишаємося на зв’язку!

chevron_leftНазад

Добавить комментарий Отменить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Свежие записи

  • CCGrass | Автентична компанія з виробництва штучної трави
  • CCGrass | Аутентичная компания по производству искусственной травы
  • Мини-футбол (футзал, мини-футбол). Размеры и правила разметки FIFA игрового поля
  • Ландшафтний дизайн. Штучна трава для інтер’єру. CCGrass-Landscape.
  • Футбольное поле с сертификатом качества ФИФА для муниципального стадиона в Испании

logo

Для ландшафтаlogo


+38 067 173 29 11
+38 050 970 80 77

info@grass.kiev.ua

БЦ “ЧАЙКИ ПЛАЗА”
ул. Соборная 1-Б,
с. Петропавловская Борщаговка,
г. Киев, 08130. Украина

1
© 2021 All rights reserved